najó. nehéz napom volt, elfáradtam. aludni még így sem fogok tudni szerintem, pedig korán kelek holnap.
hazajöttem, majd levittem a kutyát, aki még később a saját és az én fejemen is pörgött még egy jó darabig. Most épp sértődötten bebújt az ágy alá, mert ráripakodtam, hogy fejezze be a hisztériát. de most legalább nyugi van, viszont még le kell mennem cigiért Mamikámnak.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése