elég nehéz heteknek nézek elébe, de kurvajó és izgalmas lesz, illetve már most az. no. ma este is futottunk az ebbel, kicsit dekoncentrált a lelkem, mindig menni akar legelni közben, ami kicsit idegesítő, mert rángat. szóval most kifikkadtam, megyek aludni és holnap belecsapok a lecsóba. hehehe.
jövő héttől meg diétázom, addig meg (futás mellett...khm) ez:
csak szolidan.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése