Keresés ebben a blogban

2013. április 1., hétfő

na. hát nem lett az enyém és még csak a közelében sem vagyok, de nem baj. elfogadtam, továbbléptem. helyette viszont volt/van/lesz(?) más, amin még csak stresszelnem sem kell. jött a nyúl és közben megszállt a takkertündér, így kinyaltam a pecót szombaton majd voltunk mulatni a változatosság kedvéért. az történt, hogy kiharaptam a fülbevalót Eszter füléből, majd 46 percig röhögtünk. Jött egy fickó, aki felhúzta a pólóját, hogy megmutassa nekünk a kockás hasát, mekkora jó parti lenne. csajozás 2013. nyilvánvalóan egymás nyakába borulva Eszterrel röhögtük ki a fószert. szegény, mit gondolhat mégis??? ez be szokott válni? nos, nem tudom. a lényeg, hogy 6ra értem haza, mááár megint. Eszterrel mulatni igazán elmeháborodott érzés.





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése