Keresés ebben a blogban

2012. április 6., péntek

húsvét

annyira nem szeretem a húsvétot, olyan sok rossz dolog kötődik hozzá, hogy már alig várom, hogy vége legyen az egésznek, mielőtt még több rossz dolog lesz.
nincs is kedvem az egész családi jópofizáshoz, mert kurva FÁJDALMAS ez a szar!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése