Keresés ebben a blogban
2012. április 6., péntek
húsvét
annyira nem szeretem a húsvétot, olyan sok rossz dolog kötődik hozzá, hogy már alig várom, hogy vége legyen az egésznek, mielőtt még több rossz dolog lesz.
nincs is kedvem az egész családi jópofizáshoz, mert kurva FÁJDALMAS ez a szar!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése