Keresés ebben a blogban

2012. április 7., szombat

cshecshemő

kedvelem, amikor a fácsén az ismerőseim éppen szülnek vagy valami és azonnal persze megosztják szerencsétlen újszülött brendnyú képeit és elvárják, hogy mindenki lájkolja valamint hozzáfűzze, hogy 'gratulálok' avagy 'jaj,de cuki'. szerintem vicces lenne, ha senki, azaz SENKI nem reagálna ezekre a posztokra. miért van minidig minimum 20 ember, aki ezt megteszi, miért????

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése