Keresés ebben a blogban

2013. november 1., péntek

-

Érzem, hogy ezt már nem bírom sokáig, túl nagy a nyomás. Túl közel van és tudom, hogy az a célja, hogy gyomorgörcsöm legyen állandóan és sajnos még a mai napig nem tanultam meg ezt kezelni, pedig nagyon itt lenne az ideje. Fogalmam sincs, mit csináljak, de annyit tudok, hogy azt nem fogom csinálni, ami nem én vagyok és nem én akarok, még akkor sem, ha rábaszok. De nem fogok rábaszni. Annyira röhejes ez a közhelyes szituáció, amikor az életed x területéből nincs olyan, hogy minden fasza, ami végülis nem baj, de hogy ekkora szakadékok legyenek, az már baj. Na nem panaszkodom.Elvégre nekem kell leélnem a saját életemet és nem másnak szerencsére.


Voltam Hamburgban. Olyan volt, mintha álmodnék.



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése