Keresés ebben a blogban

2013. augusztus 26., hétfő

egy hét

ma egy hete nem dohányzom. elég jól bírom, még a partiban sem jött rám hogy kell. fasza. :) Szombaton svédország, be van sózva a seggem.

Na de nem jön ki velem valaki Barcelonába novemberben?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése