Keresés ebben a blogban
2013. augusztus 26., hétfő
egy hét
ma egy hete nem dohányzom. elég jól bírom, még a partiban sem jött rám hogy kell. fasza. :) Szombaton svédország, be van sózva a seggem.
Na de nem jön ki velem valaki Barcelonába novemberben?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése